Grandway SC lc UPC Duplex 2.0mm SMF Fiber Patch Kabel Jumper PVC Jas G652D Lengte 1 m

Nieuw product

Op voorraad

€6.71

Toevoegen aan Verlanglijst


In Voorraad, schip Dezelfde Dag
SC UPC naar LC UPC Duplex 2.0mm PVC SMF Fiber Patch Kabel
sturen 1 m lengte patch kabel u in standaard.
meer optionele Lengte beschikbaar. mij bericht of e-mail mij juiste prijs voordat u volledige betaling.
eric (@) grandway.com.cn
-kabel Lengte 2 m + 0.5 US $
-kabel Lengte 3 m + 1.0 US $
-kabel Lengte 4 m + 1.5 US $
-kabel Lengte 5 m + 2.0 US $
........
Connector
SC lc
Jacket OD
2.0mm
Fiber Modus
9/125 μm
Jacket Kleur
geel
Polish
UPC naar UPC
golflengte
1310/1550nm
Fiber Type
Duplex
jasje Materiaal
PVC
Insertion verlies
≤ 3dB
uitwisselbaarheid
≤ 2dB
terugkeer verlies
≥50dB
trillingen
≤ 2dB
bedrijfstemperatuur
-40 ~ 75 °C
opslag temperatuur
-45 ~ 85 °C
polariteit
een (Tx) naar B (Rx)
Fiber Grade
G652D
hoge Kwaliteit en kosteneffectieve 9/125 μm Singlemode Fiber Patch Kabel
de 9/125 μm single mode fiber patch kabel voldoet RoHS compliant, en alle kabels zijn 100% optisch getest voor insertion verlies om hoge kwaliteit, het is zeer kosteneffectieve voor netwerkbekabeling.
We ook biedt een volledige set van OEM diensten, zoals fiber connector, lengte, kleur, fiber grade, specificatie, materiaal, pakket etc.

Tags: Goedkoop Grandway SC lc UPC Duplex 2.0mm SMF Fiber Patch Kabel Jumper PVC Jas G652D Lengte 1 m, Hoge Kwaliteit Grandway SC lc UPC Duplex 2.0mm SMF Fiber Patch Kabel Jumper PVC Jas G652D Lengte 1 m, Chinese Glasvezel Apparatuur Leveranciers.

Modelnummer 1606112025
Merknaam Grandway
Connector SC to LC
Jacket PVC
Fiber Mode 9/125
Jacket Color Yellow
Polish UPC to UPC
Fiber Type Duplex
Insertion loss Less than 0.3dB
Return Loss More than 50dB
Fiber Grade G652D
Polarity A(Tx) to B(Rx)
Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.5kg (1.10lb.)
Afmeting Pakket 10cm x 1cm x 17cm (3.94in x 0.39in x 6.69in)

Geen klantenbeoordelingen op het moment.

Schrijf uw recensie

Grandway SC lc UPC Duplex 2.0mm SMF Fiber Patch Kabel Jumper PVC Jas G652D Lengte 1 m

Grandway SC lc UPC Duplex 2.0mm SMF Fiber Patch Kabel Jumper PVC Jas G652D Lengte 1 m

Gerelateerde producten

Vergelijken